Street Dance Session

 

Workshopy Street Dance Session jsou taneční semináře zaměřené na hip hopové (streetové) tancování. Všechno vzniklo po letní škole tance 2006 TŠ MLÁDÍ, které se účastní lidi z celého severu republiky. Jelikož mnozí nemají čas dojíždět do Ovy, nebo chodit do kurzu TŠ z rozličných důvodů vznikly SDS.

 

Workshopy jsou určeny pro všechny dancery i nedancery, kteří se chtějí něco nového naučit, pokecat se známími, nebo poznat nové lidičky a taneční styly. Našim cílem je Vás něco nového naučit, pořádně si zatrsat a jednoduše si ten den pořádně užít. V Ostravě je o hip hopové tancování nouze, takže SDS byla jedna z prvních vlaštovek a vybudovala si za dobu svého trvání jméno nejen mezi ostravskými tanečníky.

 

V průběhu sezóny pořádáme zhruba 5 workshopů na kterých vyučují lektoři Roots Company, ale také lektoři z různých koutů ČR a nejen ČR. Každý workshop je zaměřen na jinou skupinu tanečníků podle jejich taneční úrovně.

 

 

LEKTOŘI KTEŘÍ U NÁS UČILI:

 

HENRY LINK (USA – Elite force)  Sanchez (Rythm of Soul)  Sabina Škodová (Rythm of Soul) Fidlajs (T-BASS Hradec Králové) Gábina (T-BASS Hradec Králové) Alča(Alyaschca crew Olomouc) Adam (Alyaschca crew Olomouc) Lowa (Ostrava) Todor (Mightyshake zastávka) Máša (IF Praha) VERČA (B-Fresh Brno) MAY (Roots Company Ostrava) VLADU(Roots Company Ostrava) Ludie (Roots Company Ostrava)  Boruuf(Roots Company Ostrava) Adélka (T-Bass)

 

ZPĚT